خدمات بازرگانی و گمرکی
ترخیص کالا از گمرکات کشور مستلزم فعالیت مستمر و داشتن اطلاعات جامع در زمینه آگاهی به مقررات و بخشنامه های مرتبط با نوع کالا و راهکار های مناسب و ارتباطات نزدیک و تنگاتنگ...
مطالعه بیشتر»
خدمات صنعتی و سرمایه گذاری
در اين بخش، كارشناسان اين موسسه در بخش‌های تحقيق وتوسعه موسسه و طرح و برنامه، از طريق پايش مستمر صنعت و فرصت‌های صنعتی، اقدام به ارزيابی و شناسايی فرصتهای سرمايه‌گذاری...
مطالعه بیشتر»
Previous
Next

آرین پارس کمپانی

گروه آرین پارس کمپانی، حمل و نقل و ترخیص کالا تلاش و توسعه، عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، عضو حقوقی فعال انجمن لجستیک ایران و کارگزار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران با 25 سال تجربه و فعالیت مستمر، یکی از خوش نام ترین شرکت های خصوصی معتبر و پیشرو ایرانی می باشد که در زمینه لجستیک ( سفارش خرید، حمل و نقل، بیمه، ترخیص و تحویل کالا به مشتری) مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت همچنین افتخار ارائه خدمات و مشاوره های بازرگانی، امور بانکی، ثبت سفارش، بیمه حمل و ترخیص و اختلافات گمرکی به بازرگانان و فعالان اقتصادی محترم می باشد.

تامین اقلام مورد نیاز واحدهای تولیدی شامل خطوط تولید، مواد اولیه مصرفی قطعات یدکی مورد نیاز کارخانجات و تامین تجهیزات پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ .

نام شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه ای گره خورده است که تلاش همه کارکنان و ذینفعان آن در جهت خدمات رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت ها در این نام منعکس شده است.

از راهبرد های آرین پارس کمپانی، بکارگیری روش ها و سیستم های مدرن و پیشرفته امروزی در جهت سرعت بخشیدن هرچه بیشتر خدمات به مشتریان و بهبود مستمر فرایند های داخلی و بیرونی فعالیت ها می باشد که از مهمترین آنها میتوان به اخذ گواهینامه های ایزو اشاره نمود.

خط ثابت موسسه

برای مشاوره رایگان و درخواست وقت ملاقات: 66406370_021

خط ثابت موسسه

برای مشاوره رایگان و درخواست وقت ملاقات: 66406377_021

همراه مستقیم مدیریت

برای مشاوره رایگان و درخواست وقت ملاقات: 09125462515

ساعات کاری

شنبه _ چهارشنبه: 5_9 بعد از ظهر
پنجشنبه ها: 2_9 بعد از ظهر

برای انجام بهتر خدمات ما به شما، لطفا فرم ذیل را پرنمایید

  • لطفا از نام و نام خانوادگی حقیقی خودتان استفاده نمایید
  • تلفن همراه خودتان را وارد نمایید
  • فایل ها را به اینجا بکشید

ما که هستیم؟

سالها تجربه در زمینه خدمات بازرگانی و امور گمرکی و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک کسب و کار کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما در آرین کمپانی همواره سعی کرده ایم در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

آدرس و تلفن های ما

خیابان انقلاب_ بعد از دانشگاه تهران _ خیابان قدس _ پلاک 3 _ واحد 16 _ موسسه پژوهشی آرین

استفاده از مطالب این وبسایت در جهت مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع مجاز است. کليه حقوق برای وبسایت آرین پارس کو محفوظ میباشد.