خدمات بازرگانی و گمرکی
ترخیص کالا از گمرکات کشور مستلزم فعالیت مستمر و داشتن اطلاعات جامع در زمینه آگاهی به مقررات و بخشنامه های مرتبط با نوع کالا و راهکار های مناسب و ارتباطات نزدیک و تنگاتنگ...
مطالعه بیشتر»
خدمات صنعتی و سرمایه گذاری
در اين بخش، كارشناسان اين موسسه در بخش‌های تحقيق وتوسعه موسسه و طرح و برنامه، از طريق پايش مستمر صنعت و فرصت‌های صنعتی، اقدام به ارزيابی و شناسايی فرصتهای سرمايه‌گذاری...
مطالعه بیشتر»
Previous
Next

با ما برای مسائل بازرگانی خود در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاری عبارت است از تبدیل وجوه مالی به یک یا چند نوع دارایی که برای مدتی در زمان آتی نگهداری خواهد شد؛ بنابراین مستلزم مدیریت...

چرا سرمایه­ گذاری می‌کنیم؟

جواب کسب پول است. اگرچه هر فردی با این عبارت موافق است، با این حال باید در آن دقیق‌تر شویم. ما به این خاطر سرمایه گذاری می‌کنیم که رفاه و آسایش فعلی و آتی خود را بهبود ببخشیم...

امور ترخیص کالا

یکی از موارد مهم مالیات های غیرمستقیم ، حقوق و عوارض گمرکی و حقوق ورودی است کـه در فرایند تشخیص و وصول این نوع مالیات ها، همواره احتمال...

امور ترخیص

وقوع اختلاف بین صاحب کالا و گمرک وجود دارد.حل این نوع اختلافات ، به دلیل فوریت در مراجعی مجزا از دادگـاه هـای عمومی رسیدگی میشود. از این رو، برای جلوگیری از دادرسیهای طـولانی سـعی مـیشـود...

بازرگانی چیست؟

انسان موجودی است اجتماعی که تداوم حیات وی در قالب تشکیل اجتماعات انسانی میسر بوده و برای تامین نیازهای متنوع خود قدام به مبادله با دیگران کرده است...

بازرگان کیست؟

بازرگان یا تاجر به فردی اطلاق می‌گردد، که شغل خود را معاملات تجاری قرار می‌دهد و به دلیل آنکه معاملات تجارتی، خرید و فروش به قصد انتفاع است، بنابراین کلیه اشخاصی که مبادرت به خرید و فروش یا اجاره اموال منقول می‌نمایند...

مشاور سرمایه گذاری تامین مالی

مشاور سرمایه گذاری و تامین مالی

یکی از نکات مهم برای ایجاد و توسعه پروژه‌های سرمایه‌گذاری در کشور ، تامین مالی پروژه‌ها است

یکی از نکات مهم و اساسی برای ایجاد و توسعه پروژه‌های سرمایه‌گذاری در ایران، مشاور سرمایه گذاری و تامین مالی پروژه‌ها است.

عدم ثبات در قوانین و رویه‌ها و عدم شفافیت‌ باعث شده پروژه‌های متعددی با مشکل تامین مالی مواجه شوند‌. لذا بسیاری از سرمایه‌گذاران با مصرف کل منابع موجود ، ضمن از بین بردن سرمایه نقدی موفق به اخذ تسهیلات نمی‌شوند و عملا به پروژه‌های نیمه‌تمام مبدل می‌شوند. لذا به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌شود در مراحل اولیه برنامه‌ریزی یک پروژه، فرآیند تامین مالی را جدی گرفته و اطلاعات خود را در این خصوص بررسی نمایند چون گاهی اوقات  هزینه کردن در یک پروژه باعث ایجاد مزیت در تامین مالی نمی‌شود یا حتی المقدور استفاده بهینه و حداکثری از تسهیلات بانکی را از بین می‌برد.

مقررات سیستم بانکی برای مشارکت بانکی فرآیند  و چارچوب‌ مشخصی دارد و اگر سرمایه‌گذار براساس مقررات و رویه ها  هزینه کند می‌تواند از منابع محدود خود به بهترین نحو بهره ببرد.

شرکت نوین گستر الموت با دارا بودن مشاوران برجسته و مسلط بر اصول اجرایی  تأمین مالی در بازار سرمایه ایران در قالب بخشی از خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری،  به ارائه خدمات مشاوره تأمین مالی که شرح خدمات آن در زیر آورده شده است اقدام مینماید.

مشاور سرمایه گذاری و تامین مالی

تدوین و بازنگری مدلهای تامین مالی گزارش‌های توجیهی

بررسی ، ارزیابی و پیشنهاد  روش‌های مختلف تامین مالی

مشاوره در زمینه نحوه تامین مالی پروژه‌ها

مشاوره برای گرفتن  تسهیلات بانکی از بانک‌های داخلی و  خارجی

ارائه ایده‌های جدید برای سرمایه‌گذاران در حوزه های صنعتی

مشاوره و همکاری در نحوه نگارش و تدوین قراردادهای مشارکت با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

بررسی و ارزیابی ریسک‌های مرتبط با اجرای پروژه و تامین مالی پروژه‌ و اراِیه  روش‌های مختلف مدیریت و کاهش ریسک‌ها

نقش سازنده شرکت های مشاور در نحوه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری

در گذشته‌ در كشور ما، شيوه برخورد با هر پروژه و يا هر سرمایه گذاری جديد، تمركز بر امكان‌پذيري فني و مسایل تكنولوژيكي آن بود و بسياري از طرح‌ها يا پروژه‌ها بدون انجام بررسي‌ها، ارزيابي‌ها و مطالعات امكان‌سنجي اقتصادي و اجتماعي آغاز می گردید.

به همين دليل تعداد قابل توجهي از پروژه‌هاي بزرگ با افزايش هزينه و طولاني شدن زمان اجرا و پيامدهاي فراوان ناشي از آنها، به اهداف تعيين شده دست پیدا نکرده و  با شكست روبرو مي‌شدند. اما اينك با گذشت زمان و تاثيرپذيري سرمايه‌‌هاي اقتصادي ، فنی و انساني كشور از نتايج نامناسب به كارگيري شيوه‌ های ذکر شده و با پي‌گيري‌هاي مصرانه شركت‌ها و سازمان‌هايي كه ضرورت وجود چنين مطالعاتي را درك كرده بودند، استفاده از مشاوره‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري و انجام مطالعات پیش امکان سنجی و امكان‌سنجي و حصول اطمينان از نتایج اجرا و پياده‌سازي طرح‌هاي مختلف پيش از انجام سرمايه‌گذاري‌ها، براي تمام سرمايه‌گذاران امري ضروري است.

لذا براي آغاز هر پروژه سرمايه‌گذاري و يا طرح، موضوعی که پيش از همه بايد مورد نظر باشد انجام آنالیزها و بررسي‌هاي دقيق و يا به عبارت ديگر امكان‌سنجي پروژه یا طرح است. با استفاده از مطالعات و ارزيابي‌هاي اقتصادي و امكان‌سنجي مي‌توان با نگاهي جامع به منابع موجود و برنامه‌ريزي براي تخصيص بهينه آنها، به نتايج مورد انتظار از اجراي طرح دست يافت.

یکی از نکات مهم که در استفاده از خدمات مشاوره‌ای در زمینه طرح های اقتصادی و سرمایه‌گذاری وجود دارد کاهش ریسک در فرآیند اجرای یک پروژه اقتصادی است. همان‌طور که امی دانیم سرمایه‌گذاری در پروژه های مختلف همواره در انتخاب بین ریسک و بازده خلاصه می‌شود بنابراین کاهش ریسک یکی از  عامل موثر در موفقیت پروذه های سرمایه‌گذاری می باشد.

نقش شرکت‌های مشاوره‌ای در اجرای موفق پروژه‌های اقتصادی بر کسی پوشیده نیست لذا طرح‌های اقتصادی باید قابلیت دفاع در تریبون عمومی را داشته باشند. لذا استفاده از قابلیت‌های بالقوه این شرکت‌ها در کاهش ریسک سرمایه‌گذاری بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

آرین کمپانی

از دی ماه ۱۳۹۵، ایده ی تفکر آرین پارس کمپانی توسط آقای کوروش تقی پور شروع شد.
وبسایت آرین پارس کو نیز، از سال 98 به عنوان رسانه این تفکر آغاز به کار کرد.
آنچه محل اتصال افراد، مطالب و خدمات در مجموعه ما است، در آرمان زیر خلاصه می شود:
“تفکر بهبود برای همه ی زندگی.”
آرین پارس کو فراتر از یک وبسایت خود را آرمانی می داند که نیاز امروز هر یک از ما، هریک از سازمانها و کسب و کارهای ما و جامعه ماست.
آرین پارس کو یک حرکت جمعی مبتنی بر دانش برای بهبود زندگی، کسب و کار و جامعه است.
با ما همراه باشید.

با ما برای مسائل بازرگانی خود در ارتباط باشید.

ما که هستیم؟

سالها تجربه در زمینه خدمات بازرگانی و امور گمرکی و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک کسب و کار کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما در آرین کمپانی همواره سعی کرده ایم در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

آدرس و تلفن های ما

خیابان انقلاب_ بعد از دانشگاه تهران _ خیابان قدس _ پلاک 3 _ واحد 16 _ موسسه پژوهشی آرین

استفاده از مطالب این وبسایت در جهت مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع مجاز است. کليه حقوق برای وبسایت آرین پارس کو محفوظ میباشد.