مخاطبان محترم

شعبه مجازی برای افردای در نظر گرفته شده که برای امور بازرگانی و گمرکی خود امکان حضور در موسسه را ندارند. لذا افراد می توانند با تکمیل فرمهای ذیل ضمن ارائه مشخصات خود و موضوعی که نیاز به اعطای اطلاعات دارند، با ضمیمه ساختن مدارک و مستندات ، نظر کارشناسی در خصوص مسئال خود ، عواقب طرح دعوی و یا عدم دفاع از دعوی مطروحه و مسائلی از این دست را از خبرگان حوزه قضایی دریافت نموده و در صورت صلاحدید اقدام به انعقاد قرارداد وکالت نمایند.

شما می توانید با ارسال مدارک از طریق فرم زیر، اطلاعات لازم را جهت بررسی موضوع در اختیار کارشناسان موسسه قرار داده و ظرف حداکثر 48 ساعت نظر نهایی را در خصوص موارد معروضه دریافت نمایید.

برای استفاده ازخدمات شعبه مجازی ما، لطفا فرم ذیل را پر نمایید

ما که هستیم؟

سالها تجربه در زمینه خدمات بازرگانی و امور گمرکی و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک کسب و کار کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما در آرین کمپانی همواره سعی کرده ایم در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

آدرس و تلفن های ما

خیابان انقلاب_ بعد از دانشگاه تهران _ خیابان قدس _ پلاک 3 _ واحد 16 _ موسسه پژوهشی آرین

استفاده از مطالب این وبسایت در جهت مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع مجاز است. کليه حقوق برای وبسایت آرین پارس کو محفوظ میباشد.